ООО Акцент-АМГ 

Одесса

Я хочу тут работать
×

ООО Акцент-АМГ 

ТОВ Акцент-АМГ філіал компанії "Композит-Сервіс".

Компанія 'Композит-Сервіс' займається збутом лакофарбової продукції вітчизняних виробників на ринку України з 1995р. Для підтримки власного іміджу на рівні, 'Композит-Сервіс' пропонувала своїм клієнтам лише якісну продукцію. Такий показник як 'низька ціна' ніколи не був вирішальним при обиранні постачальників. Але, не зважаючи на жорсткі умови відбору, компанія 'Композит-Сервіс' зіткнулася з тим, що ні один з виробників не може гарантувати стабільність якості своєї продукції. Бажання вивести на ринок України продукцію, головною рисою якої є не низька ціна, а стабільна висока якість, і підштовхнуло керівництво компанії 'Композит-Сервіс' замислитись про запуск власного виробництва.
На основі раніше здобутого досвіту керівництво компанії 'Композит-Сервіс' у 2000 році приймає рішення розпочати самостійне виробництво лакофарбових матеріалів. Таке рішення далось не легко, так як власне виробництво багато до чого зобов'язує: контроль якості вхідної сировини, стабільність технології виробництва, дотримання умов зберігання продукції, дотримання асортиментного ряду, зовнішній вигляд упаковки, своєчасна доставка товару і т.д.
При цьому власне виробництво дозволило запропонувати клієнтам більш низькі ціни на продукцію, мобільність поставок і повну гарантію якості на продукцію, що виробляється.